Avcılar Kurs Bilgileri

Şehrin parlayan ve gelişen ilçesi Avcılar’da bulunan ücretli ve ücretsiz kursları inceliyoruz.

Avcılar Belediyesi Kursları

Barış Manço Kültür Merkezi Kursları

İstanbul'un parlayan yıldızı Avcılar'da ücretsiz ve özel olmak üzere onlarca eğitim kurumu bulunmaktadır. Onlardan biri de Avcılar Belediyesi olup, 7 farklı noktada çocuklar ve yetişkinler için çeşitli eğitimlere imza atmaktadır.

Devamını oku

Avcılar Mesleki Eğitim Merkezi

Avcılar MEM

Doğal güzellikleri kadar istihdama katkı sağlayan sanayi alanları ile gündem olan Avcılar'da ihtiyaç duyulan çırak, kalfa ve ustaları 2014 yılında açılan Avcılar Mesleki Eğitim Merkezi yetiştirmektedir. Sizde kendinizi geliştirmek için hemen başvuru yapabilirsiniz.

Devamını oku

İsmek Avcılar

Avcılar Kurs Rehberi

Bir zamanlar küçük bir balıkçı köyü olmasına karşın 1992 yılında ilçe olarak hızla kalkınan bir ilçe Avcılar özellikle İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü ve Metrobüs hattının gelmesi ile popülerliği iyi artmıştır. İsmek Avcılar kursları 3 farklı noktada (Avcılar Merkez, Parseller ve Firuzküy'de) hizmet vermektedir.

Devamını oku

Mimtek

Teknik Eğitimler

1997 Yılında Mimar, Mühendis ve Teknikerlerin bir araya gelerek kurduğu ve bugünlere getirdiği bir marka Mimtek mesleki ve teknik eğitimlerden oluşmakta olup, özellikle indirimleri insanların dikkatini çekmektedir. İlk olarak İstanbul’da faaliyetlerine başlamış olan kurum şuan 5 tanesi İstanbul’da (Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar) olmak üzere ayrıca Ankara’da hizmet vermektedir. İster …

Devamını oku