İstanbul Özel Kurslar

Metropol kent İstanbul’da yaşayanlar için ücretli eğitim veren yüzlerce kurs bulunmaktadır. Onları birlikte ele alalım, tanıyalım.

Uçuş Harekât Uzmanı (Dispatcher)

Çok farklı bir meslek hayal eden ön lisans ve lisans mezunları uçuş kontrolünde görev almak ister misiniz? AFA havacılık firması 12 hafta sürecek olan Dispatcher (Uçuş Harekât Uzmanı) eğitimlerine başlıyor. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sınavından başarılı olduğunuzda işiniz hazırdır.

Devamını oku

Bilge Adam Yaz Okulları

Bilge Adam Yaz Kursları

1997 Yılından beri Türkiye'de bir çok ilke imza atan Bilge Adam şimdi bir başka ilke daha imza atarak ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için yazılım, tasarım ve robotik eğitimler veriyor. Yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen öğrenciler bu fırsatı kaçırmayın.

Devamını oku

Mimtek

Teknik Eğitimler

1997 Yılında Mimar, Mühendis ve Teknikerlerin bir araya gelerek kurduğu ve bugünlere getirdiği bir marka Mimtek mesleki ve teknik eğitimlerden oluşmakta olup, özellikle indirimleri insanların dikkatini çekmektedir. İlk olarak İstanbul’da faaliyetlerine başlamış olan kurum şuan 5 tanesi İstanbul’da (Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar) olmak üzere ayrıca Ankara’da hizmet vermektedir. İster …

Devamını oku