İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kursları

İstanbul’da yaşayan 16 yaş üzeri herkesin ücretsiz yararlanabildiği İsmek kurslarını burada yakından tanıyın, yararlanın.

Stilistlik Eğitimi İle Modaya Yön Verebilirsiniz.

Hazır giyim sektöründe üretilen her model öncelikle bir tasarım aşamasından geçer. Modellerin dış görünüşünün, kumaşının ve üzerinde kullanılacak detayların belirlenmesi stilist adı verilen tasarımcılar tarafından yapılır. Moda alanında meslek sahibi olmak isteyenler stilist eğitimi ile hayalinizi gerçekleştirin. [toc]  Stilistlik yapacak kişilerin bu konuda eğitim alması, tecrübe edinmesi ve yaratıcı bir …

Devamını oku

Ümraniye Belediyesi Kursları

Ümraniye Belediyesi Kurs

İstanbul'un en gelişmiş ilçelerinden biri olan Ümraniye Belediyesi kursları yetişkinler için mesleki eğitimler verirken, çocuklar için başta yaz okulu olmak üzere yüzme bilmeyenler için okullarda kurduğu portatif havuzlar ile yüzme eğitimleri vermektedir. Aynı şekilde çocukların doğa ile baş başa kalacakları izci kamplarına bekliyoruz.

Devamını oku

Modelistlik Kursları

Modelist Yardımcısı

Türkiye'nin önemli istihdam alanlarından biri olan Tekstil (Hazır Giyim) sektöründe meslek edinmek isteyenler için modelistlik kursu kesinlikle ilk tercih edilmesi gereken eğitimler arasında yer almaktadır. Temel eğitimler yanı sıra Bilgisayarlı Modelistlik (Gerber, Stylecad, Wearcad) eğitimleri için tıklayınız.

Devamını oku